telegram aparat instagram wispi

تبلیغات محیطی

 

طراحی و چاپ بیلبورد

طراحی بیلبورد

بیلبورد در واقع همان تابلو تبلیغاتی بزرگی است که در کنار اتوبان ها و جاده ها به چشم میخورد. دلیل اصلی جلب توجه عابران و رانندگان بزرگی بیش از حد بیلبورد نیست بلکه پیام و طرحی که در آن وجود دارد میتواند مجذوب کننده و تاثیرگذار باشد. با توجه به قیمت بالای آن در مقایسه با سایر روش های تبلیغات محیطی و یا بازاریابی اینترنتی توجه به طرح و ایده بیلبورد اهمیت ویژه ای می یابد. بدون شک Billboard بهترین راه برای انتقال پیام خود به مردم یک محله یا مسیر مشخص خواهد بود

 

 

طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی اصولی با توجه به فضای رقابتی در دنیای کسب و کار و تبلیغات و بازاریابی باعث موفقیت در کسب و کار می‌شود، علاوه بر خاص بودن ایده طرح ، باید به سایر نکات کلیدی در طراحی توجه کرد، از جمله : جذابیت و خلاقیت طرح، محتوای موثر، هویت سازی، خلق پیام. بنابراین فروش قوی یک محصول به چگونگی طراحی گرافیکی کاتالوگ آن بستگی دارد تا بین صدها رقب خود متفاوت و خاص باشید 

 

طراحی و چاپ ست های اداری

طراحی ست اداری

ست‌اداری اصطلاحا به مجموعه‌ای از اوراق اداری شرکتها یا سازمانها اطلاق می‌گردد که معمولا شامل: سربرگ، یادداشت، پاکت نامه، فاکتور و کارت ویزیت می باشد. بدیهی است همانند طراحی لوگو و یا آرم تجاری، طراحی ست اداری و استفاده صحیح و متناسب از لوگو و نام تجاری در آن در دنیای پر شتاب امروز، بسیار حائز اهمیت است. اوراق اداری یک سازمان به نوعی نشانگر هویت، ماهیت و سطح فعالیت آن سازمان می باشد

 

طراحی و چاپ استند

طراحی استند

بنر استند در دنیای تبلیغات و بازاریابی برای خود شهرت زیادی کسب کرده اند. محبوبیت آنها روز به روز بیشتر می شود. این بنرها به طور کلی در نمایشگاه ها و محیط های داخلی و محیط های بیرونی مثل مغازه و جاهای دیگر قابل استفاده اند. 
استندهای ایکس بهترین و ارزانترین راه حل برای کسب و کار هایی هستند که می خواهند توجه مشتری های جدید را جذب کنند. می توانید استند ایکس خود را به طور سفارشی طراحی کنید. مثلا می توانید با یک طراحی براق کسب و کار خود را آن طور که لایق است به نمایش بگذارید. 

 

تبلیغات پارتیزانی

مروزه تبلیغات پیرامون ما را به شدیدترین شکل ممکن احاطه کرده است. در چنین شرایطی که استفاده از رسانه‌های متداول تبلیغاتی خود به ابزاری ضد تبلیغات تبدیل شده و در بسیاری از موارد کارکرد خود را از دست داده است، تبلیغات پارتیزانی (تبلیغات چریکی) یک راه‌حل عالی برای نمایش غیرمعمول و سورئالیستی کسب و کار می‌باشد، دقیقا مواردی که همه به خاطر خواهند سپرد.ما به‌عنوان یک متفکر خلاق حوزه مارکتینگ و تبلیغات می‌بایست دائماً از روش‌های جدید و هیجان‌انگیز برای جلب‌توجه مردم نسبت به کسب و کارها استفاده نماییم. گاهی اوقات نیز می‌توان پا را فراتر نهاد و با اتخاذ استراتژی رسانه‌های اجتماعی مناسب به‌صورت مکمل به نتایج مناسب‌تری دست‌یافت.

 

 

هدایای تبلیغاتی

 

هدایای تبلیغاتی

مهمترین وظیفه کسب و کارها جلب توجه مشتریان است تا بتوانند نظر آنها را به سمت خدمات و محصولات خود جلب کنند. یکی از راه های اثربخش و ماندگار در جلب توجه مشتریان ارائه هدیه های جذاب و خوب به مشتریان است. به گفته حرفه ‌ای های فروش، هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌ها برای به دست آوردن و حفظ بازار است که باعث وفاداری مشتریان و کارکنان شرکت به برند می شود.

گروه آمیتریس

استودیو و آتلیه عکاسی

گروه آمیتریس در بدو تاسیس با هدف ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری ایجاد گردید، از این رو با کسب تجربه های ارزنده در رشته های مختلف مرتبط و همچنین افزایش سطح علمی و عملی همکاران خود، قدمهای موفقی را در جهت کسب رضایتمندی مشتریان خود برداشته است.
آدرس ما

تهران - یوسف آباد - نبش کوچه 60 پلاک 438 - ساختمان تابان - طبقه چهارم - واحد 406

88069418(21) 98+ (10 خط)

86051866 ویژه مشتریان تهران

info@amitris-studio.com روابط عمومی

admin@amitris-studio.com پشتیبانی

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 20:00

جمعه : 12:00 - 19:00