telegram aparat instagram wispi

توسعه کسب و کار

 

 

مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار

برای برداشتن اولین قدم در راه اندازی کسب و کارشما نیاز به این دارید که مسیر راه برایتان کاملا روشن باشد. همچنین باید بدانید که در این مسیر چه هزینه ها و چه فرصت هایی وجود دارد تا در حوزه کسب و کار خود بتوانید در کمترین زمان ممکن پیشرفت کنید. شاید بدون آگاهی دقیق بتوانید مسیر خود را بیابید اما اینکار می تواند هزینه های سرباری برای شما بوجود آورد.

 

شناسایی استراتژی های بازاریابی

استراژی بازار یابی

استراتژی بازاریابی موفق یک سری عوامل کارآمدی را در مسیر رسیدن به هدف شما قرارمیدهدتا در آن مسیر پیشرفت و به هدف خود نزدیک شوید.استراتژی بازاریابی اگردرست تدوین شود مطلقا اجرای آنها تاثیر قابل توجهی بر عملکرد برند خواهد داشت میتوانید با استفاده از آن برنامه های بازاریابی و کمپین های موفقی را طراحی کنید. تاکتیک ها و کمپین های بازاریابی در موفقیت استراتژی بازاریابی نقش تاثیر گذاری دارد و موجب میشود تا شما راحتر محصولات و خدماتتان را به بازار هدفتان معرفی کنید. فعالیتان را مطابق با اهداف و با توجه به بازار هدفتان پیش بگیرید. 

 

مشاوره و اجرای برندینگ

اجرای برندینگ

پس از تعیین کردن اهداف کسب و کار و طراحی استراتژی مناسب نوبت به اجرایی کردن ایده ها میرسد امروزه به اثبات رسیده که از کسب و کار شما در هر ابعادی که باشد بزرگ یا کوچک ، جهانی یا محلی تنها یک چیز در ذهن مشتریان شما باقی خواهد ماند و آن برند شماست . برند تنها نام ماندگار یک مجموعه است و تنها چیزی است که یک مشتری می شناسد .بسیاری از برندها هستند که مشتریان حتی نمی دانند مبدا و ملیت برند به کجا ختم می شود و نام مدیر مجموعه کیست و چند نفر کارمند و کارگر دارد ، آنها تنها یک نام را می شناسند و آن نام برند محصول است .

 

مدیریت شبکه های مجازی

مدیریت شبکه های مجازی

شما به‌عنوان یک کاربر یا مدیر امروزی قطعا با شبکه‌های اجتماعی مختلف اعم از اینستاگرام و توییتر آشنایی دارید. اما آیا در مورد چگونگی استفاده از این شبکه‌ها و خاصیت رسانه‌ای آنها در رشد کسب‌وکار نیز اطلاعات دارید؟ آشنایی با مدیریت این رسانه‌ها و انتخاب هوشمندانه‌ی کانال‌ها برای بازاریابی شرکت، قدمی مثبت در گسترش کسب‌وکار، افزایش مخاطبان و نرخ تبدیل آنها به مشتری است  

 

طراحی نقشه راه

نقشه راه

برندهای موفق از استراتژی­ های مستحکم برند ریشه گرفته اند. برای اینکه برند و نام تجاری خود را به شکلی موثر بسازید و یک نقشه راه کاملاً یکپارچه بسازید، ابتدا باید یک استراتژی مستحکم برای برند خود ایجاد کنید. درک نتایج قابل اندازه گیری تا به امروز، روندهای مشخص صنعت و مسائلی که بر رشد کسب وکار تاثیر میگذارد برای توسعه و ساخت برندتان به عنوان یک پایه و ستون عمل می کند.

 

طراحی سیستم مشتری مداری

مشتری مداری

یکی از مباحثی که امروزه در حوزه بازاریابی بسیار مطرح است و مشاوران بازاریابی بر اهمیت آن تاکید می کنند، مدیریت ارتباط با مشتری می باشد. مدیریت ارتباط با مشتری و یا  CRM در عمل سیستمی است که برای بهبود ارائه خدمات به مشتری استفاده می شود . در واقع یک سیستم CRM مجموعه ای از فرآیند ها و فناوری ها و تکنولوژی ها است که در راستای ارتباط بهتر با مشتری استفاده می شود. این فرآیند ها می تواند شامل آنالیز داده های جمع آوری شده در سیستم نیز باشد. مشتریان در این تعریف شامل خریداران و دریافت کنندگان خدمات در بخش های مختلف یک شرکت خصوصی ، یک سازمان و حتی یک فروشگاه می شوند . نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در صورت داشتن قابلیت یکپارچگی با سایر فرآیند های سازمانی و مشخص کردن گلوگاه های کاری ، نه تنها برای صاحبان کسب و کار ها مفید واقع خواهد شد، بلکه حداکثر مزیت را برای کاربران ایجاد خواهد کرد.

 

طراحی و برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی، برنامه تبلیغاتی است که بر اساس شناخت دقیق محصول و بازار، رفتار مصرف کننده، روان شناسی مخاطب و در قالب برنامه ای دقیق و زمانبدی شده طراحی و اجرا گردد.تجربه ثابت نموده است که تبلیغات پراکنده، بدون برنامه و فاقد چشم اندازهای استراتژیک، به نتیجه مطلوب نمی رسد. لذا در این واحد سعی بر آن است تا با در نظر گرفتن اهداف بلند مدت و کوتاه مدت مشتری و بررسی پیام های تجاری و استخراج ایده اصلی تبلیغاتی، کمپین یکپارچه ای ارائه دهد. همچنین در این واحد با بررسی رسانه های مختلف و اثربخشی آنها پیشنهادات ویژه ای در قالب برنامه مدون تبلیغاتی به مشتریان ارائه می شود تا ضمن ایجاد هم افزایی، پیام ارتباطی مورد نظر به بازار هدف گسترده تری انتقال داده شود.

برگزاری همایش ها ، نمایشگاهها و ایونت ها جهت ورود به عرصه رقابتی

 

گروه آمیتریس

استودیو و آتلیه عکاسی

گروه آمیتریس در بدو تاسیس با هدف ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری ایجاد گردید، از این رو با کسب تجربه های ارزنده در رشته های مختلف مرتبط و همچنین افزایش سطح علمی و عملی همکاران خود، قدمهای موفقی را در جهت کسب رضایتمندی مشتریان خود برداشته است.
آدرس ما

تهران - یوسف آباد - نبش کوچه 60 پلاک 438 - ساختمان تابان - طبقه چهارم - واحد 406

88069418(21) 98+ (10 خط)

86051866 ویژه مشتریان تهران

info@amitris-studio.com روابط عمومی

admin@amitris-studio.com پشتیبانی

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 20:00

جمعه : 12:00 - 19:00