telegram aparat instagram wispi

چگونه یک عروسی با استایل روستیک بگیریم؟

 

وقتی واژه(روستایی) را می شنوید چه چیزهایی در ذهن شما تداعی می شود؟ من به شخصه به یاد انبار غلات، باغ انگور، چوب، نیمکت های سخت و چراغ های شبیه به چراغ های بلند پارک می افتم. علاوه بر این به درختان و طبیعت فکر می کنم.

هنگامی که استایل روستایی را انتخاب می کنید دلیلی ندارد به فکر مکان های دور افتاده برای عروسی باشید. می توانید به جای آن ابزار و المان های استایل روستایی را به محل برگزاری عروسی ببرید.

در این مقاله قصد داریم ایده هایی جهت برگزاری مراسم عروسی  با استایل روستیک را بیان کنیم.

کارت دعوت عروسی روستیک

برای دعوتنامه های سبک روستیک می توانید خودتان دست به کار شوید و ‌کارتهای دعوت عروسی تان را درست کنید. استفاده از چوب، کنف و تور می تواند به شما در ساخت کارت دعوت به سبک روستیک کمک کند. علاوه بر این می توانید به جای آنکه مهمانانتان را از طریق یک کارت، دعوت کنید، کوزه، شمع یا گلدان های کوچک تهیه کنید و زمان و مکان مراسم را روی آن ها بنویسید و به مهمان‌ها تقدیم کنید. به این ترتیب می توانید مطمئن شوید کارت های دعوت شما دور ریخته نمی شوند، بلکه به شکل های خلاقانه‌ای نزد مهمان ها یادگاری باقی می ماند و هزینه ای که برای دعوت مهمانان صرف کرده اید هدر نمی رود.

کیک عروسی به سبک روستایی

کیک های تم روستیک  دارای طرح های جالبی هستند. عموما کیک های این تم به شکل های درخت، کنده درخت، چوب، و المان های طبیعی هستند. یکی از ایده های خوب برای این تم تهیه یک میز کاپ کیک به جای کیک بزرگ است.

رنگ ها در تم روستایی گزینه های زیادی برای انتخاب رنگ وجود دارد. رنگ های محبوب برای این استایل صورتی پاستلی، بنفش کم رنگ، سورمه ای، شکلاتی و سبز زیتونی هستند. بعضی از عروس خانم ها یک عنصر فلزی مثل نقره ای یا رزگلد را به این رنگ ها اضافه می کنند. رنگ های انتخابی خود را می توانید در جاهای مختلف عروسی مثل رنگ رو میزی ها، دسته گل، لباس ساقدوش ها و ... پیاده کنید. در مجموع در استایل روستیک، رنگ هایی که بهتر حس طبیعت را منتقل کنند، انتخاب می شوند.

دسته گل سبک روستیک

در تم روستیک تنها صحبت از گل برای دسته گل عروسی  کار اشتباهی است. مثل این که در یک باغ تنها به گل ها توجه کنید. چرا در دسته گل کمی برگ سبز، گل ژیپسوفیلا (نفس کودک) و یا گل های وحشی استفاده نکنیم؟ اگر میزهای مهمانان کارت های دعوت و... با کنف تزئین شده باشد، می توانید دسته گل خود را نیز با کنف تزئین کنید.

اگر قصد دارید مراسم عروسی خود را با استایل روستیک برگزار کنید، می توانید به جای تاج، از حلقه گل بر روی موهای خود استفاده کنید. حلقه گلی که با دسته گل عروسی شما ست باشد می تواند ایده شگفت انگیزی برای یک مراسم با تم روستیک باشد.

گیفت مخصوص عروسی روستیک

می توانید شیشه های کوچکی را پر از نقل و سایر محتویات مورد نظر خود کنید یا یک عکس دو نفره از خودتان که در دل طبیعت گرفته شده است را داخل یک جعبه چوبی قرار دهید و به عنوان گیفت به مهمانانتان تقدیم کنید. دسته گل های مینیاتوری و مصنوعی که با کنف تزئین شده یا گلدان های کوچک و جاکلیدی های چوبی نیز می توانند گزینه های مناسبی باشند.

گروه آمیتریس

استودیو و آتلیه عکاسی

گروه آمیتریس در بدو تاسیس با هدف ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری ایجاد گردید، از این رو با کسب تجربه های ارزنده در رشته های مختلف مرتبط و همچنین افزایش سطح علمی و عملی همکاران خود، قدمهای موفقی را در جهت کسب رضایتمندی مشتریان خود برداشته است.
آدرس ما

تهران - یوسف آباد - نبش کوچه 60 پلاک 438 - ساختمان تابان - طبقه چهارم - واحد 406

88069418(21) 98+ (10 خط)

86051866 ویژه مشتریان تهران

info@amitris-studio.com روابط عمومی

admin@amitris-studio.com پشتیبانی

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 20:00

جمعه : 12:00 - 19:00