telegram aparat instagram wispi

سفارش کیک عروسی

سفارش کیک عروسی زیبا و منحصربفرد از مهمترین تدارکات مراسم عروسی است که عروس و داماد باید همه مراحل سفارش کیک را در نظر بگیرند و به آن توجه داشته باشند .

در انگلستان قرون وسطي، مهماناني که براي شرکت در جشن ازدواج يک زوج حاضر مي شدند، طبق رسم و سنت ديرين با خود شيريني مي آوردند. شيريني هاي مهمانان روي هم انباشته مي شد و مجموعه اي چند لايه به شکل کيک هاي امروزي ايجاد مي گرديد. آنگاه عروس و داماد مي بايست از بالاي اين کوه کوچک شيريني، يکديگر را مي بوسيدند. اگر آنها موفق مي شدند بدون اينکه کوه شيريني را خراب کنند، يکديگر را ببوسند نشانه اي بود مبني بر اينکه حتما خوشبخت و سعادتمند خواهند شد. بعد ها اين کوه شيريني تبديل شد به کيک هاي امروزي.

به مدل و تزيين هاي کيک توجه کنيد
اگر کيک گرد و سفيد را انتخاب کرده‌ايد بهتر است با روبان يا گل‌هاي رنگي آن را تزيين کنيد؛ اگر کيک‌تان مربعي شکل است مي‌توانيد از قناد بخواهيد گوشه‌هاي تيز آن را گل‌هاي خامه‌اي قرار دهد يا دور هر طبقه روبان ببندد. اگر کيک انتخابي شما طرح گل دارد مي‌توانيد با گل‌هايي ظريف و رنگارنگ روي کيک را تزيين کنيد. در صورتي که کيکي 6 ضلعي را پسنديده‌ايد، مي‌توانيد با مرواريدهاي رنگي دور در گوشه‌ها، کيک را ظريف‌تر جلوه دهيد و روي کيک دسته گلي يک رنگ قرار دهيد

مراقب هزينه‌ها باشيد
قنادها در مورد کيک‌هاي سفارشي نرخ معيني دارند اما اين قيمت به ازاي مواد به کار رفته در داخل کيک، شکل به خصوص سفارشي شما و تزيينات کيک (که شامل تهيه گل‌هاي خوراکي يا خمير به خصوص مي‌شود) بيشتر و بيشتر مي شود. بنابراين بهتر است ابتدا اولويت‌هايتان را مشخص کنيد و سپس براساس بودجه تان کيک را سفارش بدهيد.

چگونه مدل مورد نظر خود را انتخاب کنيد
قبل از هرچيز بهتر است عکس هاي کيک عروسي در وب سايت ها و ژورنالهاي مختلف را تماشا کنيد تا با انواع مدل ها آشنا شويد. تصاوير مورد علاقه خود را جمع آوري کنيد .در مرحله بعد بايد قنادي مناسب و معتبري را يافت کنيد تا کيک خود را به آنها سفارش دهيد. مي توانيد بازهم در اينترنت به جستجوي قنادي ها وشيريني پزي هاي معتبر بپردازيد. اگر يک قنادي خوب پيدا کنيد که وب سايت هم داشته باشد عالي است. مي توانيد نمونه کارهايش را ببينيد و تصميم بگيريد.

در مورد سرويس تحويل کيک اطمينان پيدا کنيد
بهتر است مسئوليت تحويل کيک و رساندن آن به محل جشن را نه داماد به عهده بگيرد نه آن را به پدرهاي‌تان يا پسرهاي آماده به خدمت فاميل بسپاريد چرا که ذره‌اي عجله يا بي‌تجربگي سبب واژگوني کيک و خراب شدن دکور آن مي‌شود به علاوه بهتر است کيک توسط خودرويي مجهز به يخچال به محل جشن برسد تا خامه‌هاي آن آب نشوند.

گروه آمیتریس

استودیو و آتلیه عکاسی

گروه آمیتریس در بدو تاسیس با هدف ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری ایجاد گردید، از این رو با کسب تجربه های ارزنده در رشته های مختلف مرتبط و همچنین افزایش سطح علمی و عملی همکاران خود، قدمهای موفقی را در جهت کسب رضایتمندی مشتریان خود برداشته است.
آدرس ما

تهران - یوسف آباد - نبش کوچه 60 پلاک 438 - ساختمان تابان - طبقه چهارم - واحد 406

88069418(21) 98+ (10 خط)

86051866 ویژه مشتریان تهران

info@amitris-studio.com روابط عمومی

admin@amitris-studio.com پشتیبانی

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 20:00

جمعه : 12:00 - 19:00