telegram aparat instagram wispi

 وبینار در آکادمی آمیتریس

 

معرفی :

برگزاری سمینارهای آنلاین ( وبینار) با استفاده از سیستم متن باز دیسکورد با هدف آموزش دوره های مدیریت حرفه ای کسب و کار EMBA و مشاوره در حوزه دیجیتال مارکتینگ.

 

کفش عروسی می تواند روزتان را دلچسب کند و یا کاملا بر هم بزند. نه تنها کفش مناسب باید با عروس، روز عروسی و لباس عروس هماهنگ باشد بلکه باید چنان باشد تا در تمام طول مراسم با آن راحت باشید. آموختن این که چگونه کفشی برگزینیم که با لباسمان هماهنگ باشد کار سختی نیست.

 

یكی از نكاتی كه بیشتر مهمان‌ها به آن توجه می‌كنند، دسته‌گل عروس‌خانم است. اگر می‌خواهید از ما هم بشنوید که چه گل‌هایی برای شما مناسب‌ترند، حتما این مطلب را بخوانید:

آتلیه عکاسی آمیتریس

  
آتلیه عکاسی چیست؟


   در اصل Atelier یا آتلیه یک کلمه فرانسوی است که فرانسوی ها برای کارگاه از اون استفاده می کردند که دارای یک معنی کلی بود ٬‌ مترادف این کلمه در انگلیسی طراحی صحنه می باشد در واقع Fine Decorative.آتلیه محلی بود که دانشجویان و اساتید به اتفاق یکدیگر برای انجام کارهای هنری در آنجا جمع و مشغول به هنر نقاشی می شدند.

گروه آمیتریس

استودیو و آتلیه عکاسی

گروه آمیتریس در بدو تاسیس با هدف ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری ایجاد گردید، از این رو با کسب تجربه های ارزنده در رشته های مختلف مرتبط و همچنین افزایش سطح علمی و عملی همکاران خود، قدمهای موفقی را در جهت کسب رضایتمندی مشتریان خود برداشته است.
آدرس ما

تهران - یوسف آباد - نبش کوچه 60 پلاک 438 - ساختمان تابان - طبقه چهارم - واحد 406

88069418(21) 98+ (10 خط)

86051866 ویژه مشتریان تهران

info@amitris-studio.com روابط عمومی

admin@amitris-studio.com پشتیبانی

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 20:00

جمعه : 12:00 - 19:00