telegram aparat instagram wispi

ما آماده ایم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم...

درباره ما ...

گروه آمیتریس در بدو تاسیس با هدف ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری ایجاد گردید، از این رو با کسب تجربه های ارزنده در رشته های مختلف مرتبط و همچنین افزایش سطح علمی و عملی همکاران خود، قدمهای موفقی را در جهت کسب رضایتمندی مشتریان خود برداشته و سهم مناسبی از تقاضای بازار را پاسخگو می باشد.
این مجموعه به همت کارشناسان جوان ومتخصص و همچنین با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های مدرن آماده ارائه خدمات در شاخه های زیر می باشد :
دپارتمان تبلیغات، بازاریابی و برندینگ

آنچه که امروز به عنوان تبلیغات نو و جدید می‌شناسیم،ماحصل پیشرفت های تکنولوژی است و استفاده از این امر عامل پیشی گرفتن از رقبا می باشد . ما برای شما تبلیغاتی ارزان ، فراگیر ، ماندگار ، هوشمندانه‌ با پشتیبانی شبانه‌روزی و در هر مکانی که باشید به ارمغان خواهیم آورد.
دپارتمان آموزش

روند رو به رشد و ظهور تکنولوژی‎ های نوین امروزه توسعه سریع دانش، علوم و فن‎آوری‎ را در پی دارد.از این رو افراد و سازمان هایی پیشرو محسوب می شوند که به امر آموزش خود و سازمان اهتمام ورزند. گروه آموزشی آمیتریس با هدف ارایه آموزشهای تئوری وعملی نسبت به برگزاری دوره های کوتاه مدت بهمراه اعطا مدرک معتبر اقدام مینماید.
آتلیه های کودک

کودکان و دوربین عکاسی به یکدیگر وابسته‌اند. از زمان تولد به بعد، از شیر خوارگی تا بلوغ، کودکان همواره توسط دوربین تعقیب می‌شوند. آتلیه کودک آمیتریس با حضور پرسنلی متخصص و تجهیزاتی مناسب برای سنین مختلف آماده ارایه خدمات در اینخصوص می باشد.

آتلیه عروس

ثبت لحظات بی تکرار جشن عروسی و ماندگار نمودن آن و برای مرور خاطرات شیرین زندگی توسط بهترینهای این حرفه و ایجاد سبکی متفاوت در این امر از دیگر خدمات قابل ارایه به مشتریان عزیز می باشد.

ادیت عکس
مجموعه آمیتریس به همت کارشناسان متخصص و جوان و استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های مدرن و آماده ارائه خدمات در شاخه های مختلف آموزش ، آتلیه عکاسی کودک ، بارداری ،عروس و ساخت تیزر های تبلیغاتی و بازاریابی به شما عزیزان میباشد.کارها و موارد هدف گزاری شده در مجموعه آمیتریس در سال جاری تا بحال به شرح نمودار ذیل میباشد :
فیلمبرداری و عکاسی عروس
90%
فیلمبرداری و عکاسی کودک
75%
فیلمبرداری همایش ها
70%
ساخت تیزر های تبلیغاتی
75%

مهارتهای ما

عکاسی
فیلمبرداری
آموزش
تبلیغات و بازاریابی

گروه آمیتریس

استودیو و آتلیه عکاسی

گروه آمیتریس در بدو تاسیس با هدف ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری ایجاد گردید، از این رو با کسب تجربه های ارزنده در رشته های مختلف مرتبط و همچنین افزایش سطح علمی و عملی همکاران خود، قدمهای موفقی را در جهت کسب رضایتمندی مشتریان خود برداشته است.
آدرس ما

تهران - یوسف آباد - نبش کوچه 60 پلاک 438 - ساختمان تابان - طبقه چهارم - واحد 406

88069418(21) 98+ (10 خط)

86051866 ویژه مشتریان تهران

info@amitris-studio.com روابط عمومی

admin@amitris-studio.com پشتیبانی

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 20:00

جمعه : 12:00 - 19:00